Головна » 2017 » Червень » 22

«Почути про Одесу та побачити її своїми очима – це дві великі різниці».

Щоб перевірити ці віковічні істини вихованці загону «Teenager Boom», що базується в таборі «Романтика» при Новомажарівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, вирушили на екскурсію до міста-героя – Одеси.

Дорога була довгою і важкою, та юних туристів це не зупинило. Ось і ранок 7 червня. Перед нами гостинно відкрила двері база відпочинку заводу «Одескабель». У дворі бази пишно розквітли троянди, а з тераси нашого корпусу відкривався чудовий вид на Чорне море, до якого було всього кілька метрів.

Переглядів: 451 | Додав: dmitriy_bataev | Дата: 22.06.2017 | Коментарі (0)

Ніхто не забутий! Ніщо не забуте!

Не дивлячись на те, що багатьом визнаним і компетентним військовим історикам вдалося майже в найдрібніших подробицях, відтворити хід подій тих далеких років і знайти відповідь на безліч питань, перед нами напевно ще на тривалий час залишиться незрозумілим одне - чому за права, благополуччя і прогрес однієї частини людей, об’єднаних якоюсь загальною ідеєю, обов’язково повинні розплачуватися своїм життям, здоров’ям і перспективами інші?

22-е червня 1941-го року, 4:00 ранку, мить ..., і шквал крові, болю і смерті. Він тривав кілька довгих років, одних із самих довгих років в житті тих, кому вдалося пережити весь цей жах на нашій землі. А багатьом не вдалося. Не судилось пережити цю мить, адже це тільки мить у тисячолітній історії всього нашого людства......

Переглядів: 409 | Додав: dmitriy_bataev | Дата: 22.06.2017 | Коментарі (0)