16:16 Усе, що варто знати про дистанційне навчання на карантині | |
Усе, що варто знати про дистанційне навчання на карантині За словами радниці міністра освіти Іванни Коберник, якість дистанційного навчання буде залежати від кожної конкретної школи і конкретного вчителя — наскільки вони виявляться готові гнучко і швидко перебудувати свою роботу, наскільки якісним є доступ до інтернету у вчителів та дітей і наскільки вони вміють ним користуватися. Вчителі можуть запровадити навчання через онлайн-платформи (ahoot, Quzizz, IDroo, Miro т інші), а також - використовувати методики перевернутого класу чи змішаного навчання з одночасним інструктажем батьків та дітей щодо організації самостійної роботи вдома. Вчителі можуть також реєструються на платформі Google classroom (вебінар, як працювати з додатком).Це безкоштовний веб-сервіс, створений Google для навчальних закладів з метою спрощення поширення і класифікації завдань безпаперовим шляхом. Основна мета сервісу — прискорити процес поширення файлів між вчителями та учнями, і може використовуватись у школах. Поради до організації самостійного навчання старших дітей:
Щоби краще організувати навчання вдома, існує безліч платформ та YouTube-каналів для вивчення тих чи інших предметів. Наприклад, з 16 березня телеканал Київ транслюватиме у YouTube відеоуроки зі шкільної програми, які вестимуть найкращі вчителі столичних шкіл і ліцеїв. Найкориснішими уроки будуть для учнів старших класів, щоб підготуватися до здачі ЗНО. Відеоуроки виходитимуть щодня по буднях, по три-чотири на день — о 9:30, 11:30, та 13:30. Тривалість — 30 хвилин. Усього в програмі трансляцій 12-13 предметів: біологія, хімія, українська мова та література, історія України, світова історія, географія, фізика, алгебра, геометрія, німецька, англійська мови. Також у цьому допоможуть різні навчальні платформи. Зокрема:
Також на YouTube є такі канали, як Цікава наука.Там цікаво і легко розповідається про фізику, хімію, біологію, українську мову та інші шкільні предмети. NEED/animation studio та Книга-мандрівка (просвітницькі канали) будуть цікавими для учнів молодших класів. Для учнів початкових класів стануть в нагоді практичні завдання для учнів 1-2 класів на сайті Освіта.ua, платформа для вивчення математики Matifik, а також завдання на Порталі вчителів початкових класів “Урок”, Вчитель вчителю, учням та батькам та сайт з дитячої творчості Крокотак. | |
|
Всього коментарів: 0 | |