Головна
Відділ освіти Зачепилівка
Головна »
2020 » Березень » 02
![](/_nw/5/s97794659.jpg)
27 лютого, на базі Руновщинського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Сонечко» Рунівщинської сільської ради, відбулася чергова зустріч педагогічних працівників закладів дошкільної освіти району.
|
![](/_nw/5/s75301948.jpg)
28 березня 2020 року працівники відділу освіти, культури, молоді та спорту взяли участь у районному театралізованому дійстві «Прийшла масниця до нас, її зустрічаємо!»
| |
http://sqe.gov.ua/index.php/uk-ua///osvitazach.ucoz.net/11111.docx//osvitazach.ucoz.net/_nw/6/s21004087.jpg