Головна »
2019 » Жовтень » 7 » Обговорили питання покращення здоров’я дітей
15:36 Обговорили питання покращення здоров’я дітей |
У Комунальному навчальному закладі «Харківська академія неперервної освіти» відбувся інструктивно-методичний семінар «Підвищення якості навчання предмета «Основи здоров’я».
В ході семінару було обговорено питання стану здоров’я дітей та підлітків Харківської області. Визначено шляхи підвищення якості викладання навчального предмета «Основи здоров’я» в закладах освіти Харківської області у 2019/2020 навчальному році в контексті Нової української школи, надано методичну допомогу з питань організації супроводу впровадження в освітній процес ЗЗСО програм і посібників здоров’язбережувального та здоров’яформувального спрямування, розроблено практичні рекомендації щодо створення сучасного здоров’язбережувального освітнього середовища.
В роботі семінару взяла участь методист районного методичного кабінету Тетяна Гергель. |
Переглядів: 264 |
Додав: dmitriy_bataev
| Рейтинг: 0.0/0 |