Головна » 2019 » Жовтень » 10

Шановний учителю!

       25 рік  крокує Всеукраїнський конкурс «Учитель року», який  відкрив тисячі нових імен талановитих педагогів. Сьогодні вони зросли професійно, посіли керівні посади, отримали наукові звання, залучені до розбудови Нової української школи.

     Віримо, що  конкурс «Учитель року» об’єднає відданих своїй справі, творчих, відкритих до нових знань, готових ділитися своїми надбаннями вчителів.

Якщо Ви професіонал високого класу, мобільний, амбітний, маєте досвід роботи, який вартий звання «Заслужений вчитель України», ми чекаємо на Вас.

     Цьогорічний конкурс проводитиметься у п’яти номінаціях: «Зарубіжна література», «Історія», «Образотворче мистецтво», «Початкова освіта», «Хімія». Це рішення зафіксовано наказом Міністерства освіти і науки України від 10.06.2019 № 798 та наказом Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 25.09.2019 № 232 «Про проведення першого (зонального) та другого (регіонального) турів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

    Сподіваємося, що родзинками навчання молодших школяриків будуть ділитися вчителі, натхненні ідеями Нової української школи, учителі предмета «Історія»  уміннями організовувати навчання з погляду багаторакурсності та багатоперспективності історичних подій і явищ.Учителі «Образотворчого мистецтва»  долучать до світу прекрасного, до світу культури та мистецтва. Їм треба буде продемонструвати не тільки методичну грамотність, а й художні (фахові) вміння. На учителів хімії очікуватиме методичний квест та експериментальне завдання в хімічній лабораторії.

Конкурсанти номінації «Зарубіжна література» презентуватимуть майстерність з організації аналізу поетичного твору.

 

         Реєстрація на конкурс триватиме з 16 вересня до 06 жовтня цього року.

Конкурс розпочнеться з 01 листопада 2019 року змаганнями зонального туру, переможці якого будуть випробовувати свої сили на регіональному рівні.....

Переглядів: 254 | Додав: dmitriy_bataev | Дата: 10.10.2019 | Коментарі (0)