20:20 Змагання із навчальних предметів розпочато | |
Між собою змагалися учні 4 закладів загальної середньої освіти з 8 по 11 клас. Учасники олімпіади працювали над теоретичними творчими завданнями впродовж 1 години. Хлопчики змагалися з технічних видів праці, відповідаючи на питання щодо сили струму в споживачах при їх послідовному з’єднанні, обирали спосіб рубання заліза, визначали різницю між дюймовою різьбою та метричною, установлювали відповідність між формулами та параметрами режимів різання на токарно-гвинторізному верстаті та ін..
Більшу активність виявили учасники олімпіади у ІІ (практичному) турі олімпіади – виконання комплексної роботи. Були виконанні роботи учнями 8-9 класів – фартух з ускладненнями (дівчатка) та дверна ручка (хлопчики). Учнями 10-11 класів були виконані роботи – наволочка ( дівчатка) та пристрій для натягування пилочки на лобзик з ускладненнями (хлопці). Найкраще справилися із завданнями олімпіади серед хлопців – Валенко Владислав, учень 10 класу Новомажарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Овчаренко І.В.), серед дівчат – Коток Катерина та Гудзенко Дарина, учні 9 та 11 класів Зіньківщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів ( вчитель Козачок М.Л.). | |
|
Всього коментарів: 0 | |