Головна »
2017 » Травень » 22 » Зачепилівські спортсмени взяли участь у обласних змаганнях
13:39 Зачепилівські спортсмени взяли участь у обласних змаганнях |
12 травня 2017 року в смт. Мала Данилівка Дергачівського району Харківської області на базі Харківської державної зооветеринарної академії відбулися змагання ІІІ обласного етапу Всеукраїнських дитячих спортивних ігор серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів «Старти надій 2017», в яких взяли участь 14 учнів Зачепилівської загальнооосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зачепилівської районної ради Харківської області.
В ході змагань за звання переможця боролися команди з 23 районів області та міста Харкова, із загальною кількістю учасників понад 300 спортсменів.
У запеклих спортивних змаганнях молоді спортсмени продемонстрували влучність, силу, витривалість у різноманітних видах спорту, таких як: біг на 60 м., біг на 800м. (дівчата) та 1000 м. (юнаки), метання м’яча на дальність, стрибки у довжину з розбігу та естафета 8 х 50 м. |
Переглядів: 415 |
Додав: dmitriy_bataev
| Рейтинг: 0.0/0 |