Головна » 2017 » Листопад » 14 » Всеукраїнська учнівська олімпіада з математики; ІІ (районний) етап
10:05
Всеукраїнська учнівська олімпіада з математики; ІІ (районний) етап

12 листопада 2017 року на базі Зачепилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів пройшов ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, в якій взяли участь 62 учасники з 8 шкіл району. Найчисельнішим був склад команди зі Зачепилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

У ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олмпіади з математики брали участь учні 6-11 класів. Комплект олімпіадних завдань для кожної паралелі учнів містив 4 задачі та охоплював вивчений матеріал з різних розділів курсу математики відповідно до програми для загальноосвітніх навчальних закладів як за попередні роки навчання так і з тем , які учні повинні були опанувати до терміну проведення олімпіади з учителями, самостійно та під час тренінгів ,які проводилися спеціалістами ХАНО напередодні проведення олімпіади.

Максимальна кількість балів, яку учень міг одержати за правильне розвязання кожної задачі – 7. Всього – 28 балів.

Журі, до складу якого входять вчителі математики зі шкіл району, працюють над перевіркою робіт учасників олімпіади, щоб визначити якісний склад команди району для участі у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

Переглядів: 459 | Додав: dmitriy_bataev | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar