Головна »
2017 » Листопад » 13 » Вітаємо переможців районного етапу Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика
17:35 Вітаємо переможців районного етапу Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика |
Щороку, до Дня української писемності та мови, проводиться Міжнародний конкурс знавців української мови серед учнівської та студентської молоді. 12 листопада 2017 року на базі Зачепилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено ІІ (районний) етап XVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів 3-4 класів. У даному заході взяли участь 26 учнів з усіх загальноосвітніх навчальних закладів. Найкращі результати серед третьокласників показали: І місце – Соколова Поліна із Бердянського НВК (вчитель Копитько Л.Г.), ІІ місце – Бондаренко Ганна із Зачепилівської ЗОШ (вчитель Товста С.Д.), ІІІ місце – Глоба Світлана із Зачепилівської ЗОШ (вчитель Кривенко Т.В.). Серед учнів 4-х класів: І місце – Соболь Владислав із Миколаївської ЗОШ (вчитель Тума Л.В.), ІІ місце – Русецька Оксана із Руновщинської ЗОШ (вчитель Мумряк О.Г.), ІІІ місце – Мирошник Богдан із Зачепилівської ЗОШ (вчитель Краснік О.С.).
Завдання ІІ (районного) етапу XVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика знаходяться ...ТУТ... |
Переглядів: 700 |
Додав: dmitriy_bataev
| Рейтинг: 0.0/0 |