Головна » 2018 » Березень » 16 » відбувся районний семінар учителів географії та історії закладів загальної середньої освіти району
11:15
відбувся районний семінар учителів географії та історії закладів загальної середньої освіти району

          14 березня в Бердянському навчально-виховному комплексі «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» відбувся районний семінар учителів географії та історії закладів загальної середньої освіти району.

      В роботі семінару взяли участь методисти районного методичного кабінету відділу освіти Ляшенко В.І. та Гергель Т.В.

      Досвідом роботи з проблеми «Формування та розвиток основних навчальних компетентностей учнів на уроках географії та історії» поділилися учителі закладу Золотухіна Н.М. та Новіков І.А. Звернули увагу присутніх на основні завдання сучасного уроку зорієнтованого на реалізацію компетентнісного підходу у навчанні, на нові вимоги до професійної підготовки вчителя у зв’язку з впровадженням  компетентнісного підходу.

     У практичній частині семінару вчителі стали учасниками фрагменту бінарного уроку у 8 класі за темою « Степова зона України та козацька колонізація Запорізького краю», під час якого учні презентували результати творчого проекту щодо теми уроку.

     З великою цікавістю учасники семінару сприйняли інформацію учителя історії Новікова І.А. про ефективні засоби навчання з використанням ІКТ. Він довів присутнім що такі уроки мають високу ефективність, підвищують мотивацію навчання,   значно полегшують сприйняття складного матеріалу, посилюють емоційний вплив історії на особистість учня. Вчитель  продемонстрував прийоми роботи, які використовує під час викладання предмету за допомогою мультимедійних засобів, які  дають можливість представити школярам інформацію у незвичній формі. Розкрив окремі секрети щодо підготовки мультимедійних навчальних презентацій.

    Директор закладу Золотухіна Н.М. провела коротку екскурсію для учасників семінару. Вчителі району звернули особливу увагу на кабінет учителя історії Бублик О.О., в якому розміщено музейні експонати новоствореного краєзнавчого куточка та на куточок бойової слави у кабінеті історії Новікова І.А., в якому розміщена портретна галерея учасників АТО Харківщини.

    Підводили підсумки роботи семінару керівники районних методичних об’єднань вчителів географії та історії Давиденко Ю.О. та Владимирець О.М., які схвально відгукнулися про проведений захід.

     Захід пройшов у творчій доброзичливій атмосфері.

Переглядів: 437 | Додав: dmitriy_bataev | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar