Головна » 2018 Лютий 23 » Відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних
09:20 Відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних | |
Результати змагань: 1 - Сомівська філія Зачепилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів; 2 - Новомажарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів; 3 - Бердянський НВК; 4 - Зіньківщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів; 5 - Руновщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів; 6 - Чернещинський НВК; 7 - Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів.
| |
|
Всього коментарів: 0 | |