Головна » 2019 Грудень 3 » Відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії
10:31 Відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії | |
Учням було запропоновано 5 задач(по 12 балів кожна), розв’язавши які, вони могли б отримати 60 балів. Комплект олімпіад них завдань охоплював вивчений учнями матеріал за попередні роки навчання та повний, логічно завершений матеріал тем, які учні повинні були опанувати до терміну проведення олімпіади. | |
|
Всього коментарів: 0 | |