16:11 Відбулася семінар - нарада | |
Організаторами виступили районний методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту спільно із Будинком дитячої та юнацької творчості. На семінарі-нараді були розглянуті питання організації та проведення районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), районного етапу Всеукраїнського фестивалю – конкурсу «Молодь обирає здоров’я», реалізації правоосвітницького проекту «Я маю право», про відзначення Днів пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Європі. Учасники семінару-наради відвідали краєзнавчий музей, екскурсію у якому провела Н. І.Халаїм. | |
|
Всього коментарів: 0 | |