Головна » 2017 » Жовтень » 19 » Тамара Чуб презентувала власну поетичну збірку "Обручка жіночого літа"
10:05
Тамара Чуб презентувала власну поетичну збірку "Обручка жіночого літа"

18.10.2017 року вчитель української мови та літератури Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тамара Миколаївна Чуб презентувала свою поетичну збірку  під назвою «Обручка жіночого літа». 
Вітаючи поетесу,  заступник голови районної державної адміністрації Лариса Ружинська побажала їй щасливого творчого шляху життя, добра і міцного здоров'я, щоб життєдайні мелодійні твори ще рясніше народжувалися у щедрій  душі.  
Приєднались до привітань і  голова районної ради Леонід Глянь та депутата обласної ради Іван Глянь за сприяння яких вийшла з друку ця збірка. Леонід Данилович та Іван Данилович побажали Тамарі Миколаївні подальшого творчого натхнення, щоб ця книга стала популярною в школах та бібліотеках району.
Всі присутні говорили про Тамару Миколаївну як про творчу особистість обдаровану Богом, щиру, доброї душі людину.  


«До збірки «Обручка жіночого літа» увійшли ліричні поезії. Це – роздуми про людське життя, його швидкоплинність і сенс, про красу природи рідного краю, найпотаємніші порухи людської душі, любов і горе. Червоною ниткою через всі твори проходить прагнення зрозуміти себе, навколишній світ, кожну людину з її почуттями, бажання бачити свою країну мирною і квітучою», - так говорить про свою збірку Тамара Миколаївна.

Переглядів: 403 | Додав: dmitriy_bataev | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar