Головна »
2019 » Травень » 30 » Проведено нараду з керівниками закладів дошкільної освіти
10:29 Проведено нараду з керівниками закладів дошкільної освіти |
29 травня 2019 року проведено нараду з керівниками закладів дошкільної освіти. На нараді були розглянуті питання щодо організації літнього оздоровлення дітей дошкільного віку в закладах дошкільної освіти у 2019 році, про організацію роботи щодо обліку дітей дошкільного віку, про оновлення інформаційних сторінок ЗДО в системі реєстрації до закладів дошкільної освіти Харківської області та на сайтах закладів дошкільної освіти та ін. Активне обговорення викликали питання організації ремонтних робіт у закладах.
Проводила нараду методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гергель Т.В., яка у своєму виступі окреслила проблеми та основні напрямки роботи закладів дошкільної освіти в літній період. За наслідками наради внесено ряд пропозицій щодо організації роботи в період проведення ремонтних робіт у ЗДО.
|
Переглядів: 336 |
Додав: dmitriy_bataev
| Рейтинг: 0.0/0 |