Головна » 2020 » Листопад » 5 » Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2021 році
11:13
Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2021 році

Учасники Програми проходять стажування у секретаріатах комітетів Верховної Ради України та інших структурних підрозділах Апарату за формами повного та неповного робочого часу. Протягом шести місяців стажування вони залучаються до законопроектної роботи, здійснення аналітичних досліджень, допомагають в організації проведення комітетських та парламентських слухань, круглих столів, інших фахових заходів. Особлива увага приділяється навчанню учасників – молодь відвідує низку навчальних заходів щодо специфіки роботи парламенту та його взаємодії з іншими органами влади, особливостей проходження державної служби. Розвитку їх лідерського потенціалу сприяють зустрічі з народними депутатами України діючого та попередніх скликань, політичними та громадськими діячами, науковцями.

З 26 років існування Програми її випускниками стали понад 1950 осіб, більшість з яких продовжує професійну діяльність в Апараті Верховної Ради України та інших органах влади, працює в аналітичних центрах, громадських організаціях, міжнародних проектах та програмах. Серед випускників Програми стажування – девять народних депутатів Верховної ради України діючого та попередніх скликань.

Відбір учасників Програми здійснюється на конкурсній основі Комісією з питань стажування молоді в Апараті Верховної Ради України. Можлива кількість учасників програми – 50 осіб, у тому числі 30 осіб – за формою повного робочого часу. Учасникам Програми за формою стажування повного робочого часу передбачена виплата стипендій у розмірі двох прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня календарного року.

Наразі оголошено конкурс на участь у Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2021 році. Взяти участь у конкурсі можуть громадяни України віком до 35 років, які отримали рівень вищої освіти не нижче першого (бакалавра).

Конкурс проходитиме у два тури – оцінювання анкет та співбесіда. Особи, які бажають взяти участь у конкурсі мають до 15 листопада 2020 року заповнити електронну форму анкети за посиланням, яке розміщено в оголошенні на веб-сайтах Верховної Ради України, Управління кадрів Апарату Верховної Ради України та громадської організації «Ліга інтернів». З більш детальною інформацією  щодо умов та порядку проведення конкурсного відбору, переліку необхідних документів та строків їх подання можна ознайомитися на офіційному вебпорталі парламенту України у розділі «Громадськості» бо на сайті Управління кадрів Апарату Верховної Ради України у розділі «Оголошення» за посиланням http://vkadry.rada.gov.ua/news/ogoloshenia/73326.html

Переглядів: 217 | Додав: dmitriy_bataev | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar