Головна » 2018 » Серпень » 7 » Проекти та ідеї, які роблять світ кращим
11:03
Проекти та ідеї, які роблять світ кращим

    З 1 липня по 29 серпня 2018 року активісти з усієї України можуть подати заявку на другу щорічну премію соціальних проектів Social Project Awards, організаторами якої є Міністерство молоді та спорту України спільно з журналом PROactive та за підтримки компанії «Цитрус». 

Премія у сфері соціальних проектів і соціальних інновацій, основна мета якої популяризувати соціальні проекти і талановитих громадських діячів, які формують майбутнє країни.

   Проекти оцінюються колегією професіоналів зі сфери бізнесу, влади і громадської діяльності. Після закінчення прийому заявок на сайті премії починається народне онлайн голосування, де кожен може віддати голос за три проекти. Підсумкова оцінка проекту складається з суми балів, отриманих від експертів, і балів, отриманих за підсумками онлайн голосування.

          Подати проект можна в одній з 10 номінацій конкурсу: спорт - здоровий спосіб життя, медицина та охорона здоров’я, технології та інновації, розвиток територій, забезпечення рівних прав та можливостей, ідея, культура, екологія, урбаністика, волонтерство.

         Для участі у другій щорічній премії соціальних проектів  Social Project Awards необхідно до 29 серпня 2018 року подати заявку за посиланням: https://awards.org.ua

Переглядів: 391 | Додав: dmitriy_bataev | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar