08:59 Про проведення І (районного) етапу Всеукраїнського огляду – конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах | |
За умовами конкурсу навчальні заклади подавали на розгляд журі інформаційний лист, фотоілюстрації, відеоматеріали показу фізкультурно – оздоровчої роботи, яка проводиться в навчальному закладі. Переможцем І (районного) етапу Всеукраїнського огляду – конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах Зачепилівського району журі визнало Зачепилівський дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) «Ромашка» ( завідувач Порціян І.М.).Тепер матеріали переможця готуються до участі у ІІ (регіональному) етапі Конкурсу. Відділ освіти щиро бажає «Ромашці» перемоги і у ІІ етапі. | |
|
Всього коментарів: 0 | |