12:22 Підведено підсумки І (районного) туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2018 році в Зачепилівському районі | |
Конкурс проходив у п’ять етапів: конкурс «Заняття», конкурс «Педагогічних портфоліо», конкурс «Теоретичний», конкурс «Презентація власного досвіду з елементами майстер-класу», конкурс «Думки вголос». 23 лютого 2018 року на базі Зачепилівського районного будинку дитячої та юнацької творчості проведено заключний етап Конкурсу та підведено підсумки. Абсолютним переможцем І (районного) туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2018 році у Зачепилівському районі журі визначило Стадник Людмилу Вікторівну, вихователя Зачепилівського ДНЗ (ясел-садка) «Ромашка» Зачепилівської селищної ради, ІІ місце виборола Антоненко Галина Григорівна із Новомажарівського дошкільного навчального закладу (ясел - садка) «Теремок» Новомажарівської сільської ради, ІІІ місце – Ячевська Наталія Володимирівна, вихователь Миколаївського дошкільного навчального закладу (ясел - садка) «Вишенька» Миколаївської сільської ради. Учасниць Конкурсу привітала А.І.Бєляєва, завідувач районного методичного кабінету, голова Зачепилівської районної організації Профспілки працівників освіти і науки, голова журі та відзначила Грамотами відділу освіти і цінними подарунками. | |
|
Всього коментарів: 0 | |