09:38 Олімпіада з іноземних мов | |
В олімпіаді з англійської мови взяли участь 26 учнів з 8-11 класів шести шкіл району. Малочисельним було представництво з Руновщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Чернещинського НВК. Учасники олімпіади виконували чотири види завдань: аудіювання, письмо на одну з трьох запропонованих тем, тестові завдання з вибором правильної відповіді, говоріння. Переможців чекають аналогічні завдання на вищому рівні – на обласній олімпіаді. Успіхів та перемог! | |
|
Всього коментарів: 0 | |