Головна »
2019 » Лютий » 6 » Обласна інструктивно – методична нарада з посадовими особами
09:21 Обласна інструктивно – методична нарада з посадовими особами |
![](/_nw/3/83624247.jpg)
05 лютого 2019 року методист районного методичного кабінету Т.В.Гергель взяла участь у обласній інструктивно – методичній нараді з посадовими особами, відповідальними за організацію військового обліку та бронювання військовозобов’язаних для місцевих органах управління у сфері освіти, закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти та закладів освіти інтернатного типу. Під час наради були розглянуті питання порядку ведення персонального військового обліку військовозобов’язаних і призовників та порядок проведення бронювання військовозобов’язаних на підприємствах, установах і організаціях на період мобілізації та на воєнний час. |
Переглядів: 332 |
Додав: dmitriy_bataev
| Рейтинг: 0.0/0 |