Головна »
2019 » Листопад » 5 » Не будьмо байдужими! Змінимо майбутнє разом!
20:26 Не будьмо байдужими! Змінимо майбутнє разом! |
У вересні 2019 року заклади загальної середньої освіти Зачепилівського району взяли участь у екологічному івенті «Міжнародний день чистих берегів річок, морів та океанів». За участь у акції «Я прибрав - твоя черга!-2: змінимо майбутнє разом» Чернещинський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ » отримав подяку та диплом від організаторів заходу.
![](/_nw/4/64940794.jpg) ![](/_nw/4/21921737.jpg) |
Переглядів: 272 |
Додав: dmitriy_bataev
| Рейтинг: 0.0/0 |