Головна » 2018 » Лютий » 6 » Формування  позитивної мотивації учнів до вивчення математики
10:46
Формування  позитивної мотивації учнів до вивчення математики

        02 лютого 2018 року на базі Зачепилівської загальноосвітньої школи  І – ІІІ ступенів відбувся методичний семінар для вчителів математики району за темою «Формування  позитивної мотивації учнів до вивчення математики». Мета семінару: ознайомити учасників заходу з досвідом роботи вчителя математики Зачепилівської ЗОШ  І – ІІІ ступенів Сапко Наталії Олександрівни.

         В ході роботи семінару було проведено анкетування «Спрямованість на набуття знань»  за методикою Є.П.Ільїна та Н.А.Курдюкова.  За результатами проведеного анкетування встановлено рівень мотивації кожного учасника до набуття знань. Особливу увагу зверталося на використання елементів дистанційної технології у професійній діяльності вчителя : підготовка випускників до ДПА, ЗНО, робота з обдарованими учнями тощо.

         Вчитель Сапко Н.О.  презентувала також збірник завдань «Матеріали для підготовки учнів 9 класу до ДПА з математики», якими можуть скористатися учні та вчителі при організації повторення матеріалу при підготовці до ДПА.

       Презентуючи інформаційний блок, Наталія Олександрівна, як районний координатор конкурсу «Кенгуру», зробила аналіз участі учнів району в Міжнародному математичному конкурсі в 2018 році та запропонувала огляд фахової літератури.

     Завершився семінар обміном зворотної інформації, підведенням підсумків роботи, де вчителі – учасники семінару схвально відгукнулися про представлений досвід роботи вчителя математики Зачепилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – Сапко Наталії Олександрівни.

ВСІ ФОТО МОЖНА ЗАВАНТАЖИТИ ЗА ПОСИЛАННЯМ ТУТ...

Переглядів: 474 | Додав: dmitriy_bataev | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar