Головна » 2018 » Травень » 15 » Державна підсумкова атестація у загальноосвітніх закладах середньої освіти району розпочалася
14:15
Державна підсумкова атестація у загальноосвітніх закладах середньої освіти району розпочалася

     У закладах освіти І ступеня району 15 травня відбулося проведення ДПА учнів 4 класу за курс початкової загальної середньої освіти. У Руновщинській та Новомажарівській ЗОШ І-ІІІ ступенів – з математики, у Зіньківщинській ЗОШ І-ІІІ ступенів – з української мови. Державна підсумкова атестація відбуватиметься з двох предметів та буде проводитися лише для моніторингу якості освіти.

     Учнів 4 класу в Зіньківщинській ЗОШ І-ІІІ ступенів налічується 10. Зранку всі десять учнів прийшли до школи святково одягнені і були налаштовані на плідну роботу. Адміністрація закладу та вчитель-класовод на початку другого уроку організовано розпочали процедуру державної підсумкової атестації відповідно до нормативних документів Міністерства науки і освіти України, Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, відділу освіти, молоді та спорту Зачепилівської районної державної адміністрації та наказу по Зіньківщинській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Всі рекомендації КВНЗ «Харківської академії неперервної освіти» були враховані та витримані.

      Учні з цікавістю прочитали текст оповідань «Бабусина порада» (І варіант) та «Ігровий автомат» (ІІ варіант), під час якого було здійснено перевірку розуміння прочитаного та вміння висловлювати власну думку. А потім поступово виконали інші завдання – списували частину тексту, працювали з ним, аби показати свої навички в правописі, мовленнєві навички, творчі здібності.

      По закінченню ДПА письмові роботи були здані комісії для перевірки, аби виявити рівень отриманих ними знань та отримати гарантію переходу в середню школу.

Методистом районного методичного кабінету відділу освіти Зачепилівської районної державної адміністрації Гергель Т.В. 15 травня було здійснено перевірку проведення державної підсумкової атестації у Зіньківщинській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Адміністрації закладу надано відповідні рекомендації.

Переглядів: 415 | Додав: dmitriy_bataev | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar