Головна » 2018 » Січень » 11 » ЦЬОГО РОКУ НА ОБЛАДНАННЯ СУЧАСНИХ КАБІНЕТІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ У ШКОЛАХ НАЦМЕНШИН ПЕРЕДБАЧЕНО МАЙЖЕ 47МЛН ГРН.
17:10
ЦЬОГО РОКУ НА ОБЛАДНАННЯ СУЧАСНИХ КАБІНЕТІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ У ШКОЛАХ НАЦМЕНШИН ПЕРЕДБАЧЕНО МАЙЖЕ 47МЛН ГРН.

   У бюджеті 2018 року закладено 46,8млн грн на сучасне обладнання кабінетів української мови у школах з мовою навчання національних меншин. На цьому наголосила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час робочої наради щодо удосконалення методик навчання та підручників з української мови, що відбулася в межах робочої поїздки Міністра в Чернівецьку область.

«Я неодноразово спостерігала, що обладнання кабінетів української мови у школах з мовою навчання національних меншин здійснюється за залишковим принципом. Цього не може бути, адже кабінети української мови, де вона вивчається дітьми з іншою материнською мовою, повинні бути добре обладнані дидактичними матеріалами, що допомагає не носіям мови краще її засвоювати», – зазначила Лілія Гриневич.

Вона також підкреслила, що, відповідно до прийнятої сьогодні на засіданні Уряду постанови, учителі української мови отримають граничний рівень надбавки 20%.

Переглядів: 370 | Додав: dmitriy_bataev | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar