Головна » 2019 » Травень » 14 » Чернещинський школяр Улько Максим виборов звання  чемпіону  України з гирьового спорту
13:17

На найвищій сходинці п’єдесталу – Максим Улько, чемпіон України з гирьового спорту (довгий цикл, вагова категорія+ 43 кг)

З 3 по 5 травня 2019 року в м. Миргород Полтавської області на базі Миргородської ДЮСШ пройшов чемпіонат України з гирьового спорту серед школярів. Серед 103 спортсменів, учасників змагань, участь взяли 2 школярі Чернещинського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад -ІІІ ступенів - дошкільний  навчальний заклад»  Зачепилівської  районної ради Харківської  області.

Систематичні  тренування хлопців дали неабиякі результати. Учень 8 класу Євген Харьков отримав 2 призерських дипломи і медалі за  1 місце  у віковій категорії (дівчата-хлопці) 13-14 років.

Дев’ятикласник Максим Улько отримав 4 призерських дипломи і медалі у програмах: поштовх-довгий цикл, вагова категорія 68 кг  – 1 місце; ривок, вагова категорія 73 кг - 1 місце; двоборство, вагова категорія 68 кг -1 місце;  2 місце в естафеті поштовху. Бажання Максима довгоочікуваної перемоги справдилися, нарешті він виборов можливість змагатися з гирьовиками своєї категорії за кордоном. Цього року змагання з гирьового спорту відбуватимуться у Франції в м. Парижі. Юний спортсмен Максим Улько зі своїм наставником та тренером  чемпіоном світу 2016-го року Олегом Коломійцем уже спланували графік тренувань , аби достойно показати Україну за кордоном. Зупинка лише за фінансуванням такої цікавої поїздки.

Нехай щастить юному спортсмену у міжнародних змаганнях.