Головна » 2017 » Квітень » 25 » КОРИСНІ вправи та программи ОНЛАЙН
17:01
КОРИСНІ вправи та программи ОНЛАЙН

Цікаві та корисні вправи ОНЛАЙН

Ласкаво просимо на сайт відділу освіти Зачепилівської РДА

 

Створити Коллаж онлайн - Стильні та красиві шаблони по створенню коллажа із фотографій на Ваш смак завжди знайдуть свого творця.

 

Tagul.com - WordArt.com є інтернет слова мистецтва Творця, який дозволяє створювати дивовижне і унікальне слова мистецтва з легкістю.

 

Learningapps - LearningApps.org є сервісом Web 2.0 для підтримки процесів навчання та викладання за допомогою невеликих інтерактивних модулів. Ці модулі можуть використовуватись безпосередньо як навчальні ресурси або для самостійної роботи. Метою роботи є створити загальнодоступну бібліотеку незалежних блоків, придатних для повторного використання та змін. Блоки (вони називаються Вправами) не включені в жодні конкретні сценарії чи програми, тому вони не розглядаються як цілісні уроки чи завдання, натомість їх можна використати у будь-якому доречному методичному сценарії.

Сервіс LoupeСервіс складається з трьох онлайнових інструментів: Loupe Collage — для створення колажів, Loupe Card — для генерування листівок, Loupe Waldo — для створення онлайнової ігри на уважність, в якій необхідно відшукати певне зображення на створеному колажі.

 

 

 
Переглядів: 43 | Додав: dmitriy_bataev | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar